ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Об`єднані зусилля — 2020»: тероборонівці відпрацьовують реагування на загрози

20 Вересня 2020, 10:05
«Об`єднані зусилля — 2020»: тероборонівці відпрацьовують реагування на загрози

До масштабних маневрів − стратегічних командно-штабних навчань «Обєднані зусилля 2020» на півдні України залучена й одна з бригад територіальної оборони.

«Прибувати на виконання завдань за лічені години»

– Було відпрацьовано на навчальних місцях одиночну та колективну підготовку військовослужбовців, які прибули для проходження навчальних зборів у складі бригади територіальної оборони, – розповів командувач територіальної оборони Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Анатолій Баргилевич.

За його словами, у навчаннях «Обєднані зусилля — 2020» питанню підготовки територіальної оборони відводиться значна роль.

– Ми ставимо завдання відпрацювати реагування на виникнення загрози − у межах області й по Україні в цілому − особовому складу, який повинен прибувати на виконання завдань як за добу, так і за лічені години й приступати до виконання завдань тероборони. Це наше амбітне завдання, і ми плануємо у майбутньому закласти такі вимоги у законодавчий акт, зокрема, − Закон України «Про територіальну оборону», який незабаром, сподіваюсь, буде прийнятий, − додав генерал-майор Анатолій Баргилевич.

Командувач територіальної оборони підкреслив, що задоволений початковими результатами й діями резервістів:

– Вони спільно сусід із сусідом, родич із родичем у межах області повинні захищати свій дім, захищати Україну. Цей девіз закладений у принципи територіальної оборони. І ми його практично відпрацьовуємо. Тероборонець – людина, яка живе у своєму краю, вмотивована, підготовлена, готова стати на захист Батьківщини під керівництвом військових.

«Будемо нарощувати спроможності»

До навчань залучений, зокрема, батальйон територіальної оборони одного з міст півдня України. Командир підрозділу розповів, що його підлеглі виконували завдання по охороні та обороні порту та відбитті нападу противника.

– Вважаю, що для територіальної оборони, для людей, які тільки призвалися, основні цілі виконано. Надалі будемо нарощувати спроможності, − розповів командир.

За його словами, частина військовозобов’язаних, які призвані до підрозділів терборони, – це ті, хто не проходив службу в армії:

– З ними ми починаємо з прийняття присяги, із закріплення зброї. Навчаємо підготовці зброї до стрільби, практичній стрільбі, тактичній підготовці, облаштуванню блокпостів, вогневих позицій, патрулюванню, охороні та обороні адміністрацій, селищних рад, мостів та важливих державних об’єктів, медичній підготовці.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини