ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

 «Об’єднані зусилля — 2020»: розпочалися навчальні збори з бригадами територіальної оборони у  Чернігівській і Сумській областях

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Вересня 2020, 11:50

Під час навчань «Об’єднані зусилля  — 2020» значна роль приділяється органам управління військових частин територіальної оборони, зокрема, буде розгорнуто систему територіальної оборони оперативного командування «Північ». Також планується розгорнути штаби зон та районів територіальної оборони на чолі з головами обласних та районних адміністрацій.

У перший день навчань персонал Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки здійснив оповіщення, психологічне та медичне обстеження, а також прибуття резервістів до своїх підрозділів. Подібні заходи відбулися і на Сумщині.

Особовий склад підрозділів бригад територіальної оборони розмістився у базових таборах та пунктах постійної дислокації, отримав однострої, військову амуніцію та зброю. Із усіма резервістами проведені заняття щодо дотримання   вимог заходів особистої безпеки під час проведення навчань.

Як розповів, начальник управління територіальної оборони оперативного командування «Північ» полковник Юрій Колесніченко, спільні командно-штабні навчання територіальної оборони проводяться у Житомирській, Київській, Сумській та Чернігівській областях із Командуванням об’єднаних сил Збройних Сил України. Метою навчань є відпрацювання та перевірка системи управління територіальної оборони оперативного командування «Північ» та Збройних Сил України в цілому.

Для досягнення взаємодії і сумісності виконання спільних дій будуть залучені також підрозділи інших складових сектору безпеки та оборони.

Під час навчань буде виконуватися низка завдань територіальної оборони, зокрема: захист та оборона державного кордону; контроль населених пунктів та запровадження комендантської години; боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями; посилення охорони критичних об’єктів, охорона органів державної влади.

Виконання завдань територіальної оборони буде проводитись на реальних об’єктах Житомирської, Київської, Сумської та Чернігівської областей.

Також буде перевірено взаємодію штабів зон і районів територіальної оборони з бригадами та батальйонами територіальної оборони.

Більшість резервістів, які залучаються до навчань, мають бойовий досвід участі в антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил.

Такі навчання дадуть змогу удосконалити резервістам бригад територіальної оборони навички у військовій справі, що забезпечить обороноздатність нашої держави.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook