ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Хмельниччині цієї осені військові однострої одягнуть 567 юнаків

29 Вересня 2020, 18:42
На Хмельниччині цієї осені військові однострої одягнуть 567 юнаків

Відповідно до Указу Президента України, на Хмельниччині, як і в інших регіонах України, з 1 жовтня 2020 року розпочнеться призов на строкову військову службу, який триватиме до кінця грудня.

До війська призвуть осіб віком від 18 до 27 років, придатних за станом здоров’я та морально-діловими якостями і які не мають права на відстрочку від військової служби.

– Хмельницька область уже тривалий час є однією з кращих у питанні комплектування військ, – розповідає начальник відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) – заступник військового комісара Хмельницького ОВК підполковник Олег Попович. – Ми щоразу впевнено забезпечуємо виконання планових завдань як з призову громадян на строкову військову службу, так і залучення їх до військової служби за контрактом.

Причиною цього, на думку заступника військового комісара, є не лише ефективна робота районних, міських військкоматів та призовних комісій. Велике значення має ще й свідомість та патріотична налаштованість молодих людей, бажання жити і будувати кар’єру саме в Україні, а не за кордоном.

Щодо особливостей цьогорічного призову, слід зазначити, що він, як і минулий весняно-літній, відбуватиметься в умовах суворого дотримання обмежень, пов’язаних з недопущенням розповсюдження коронавірусної інфекції. Усі призовники проходитимуть ретельний медичний огляд, а в день відправки на збірний пункт – обов’язкове IFA-тестування. Примітно, що минулої призовної кампанії жодного випадку зараження серед призовників в області не було.

На Хмельниччині цієї осені військові однострої одягнуть 567 юнаків, що дещо менше, ніж у весняно-літню кампанію. Із них 320 проходитимуть службу у ЗС України, решта – в інших військових формуваннях.

Нині всі військові комісаріати області готові до проведення призовної кампанії. Перша відправка призовників до навчальних центрів з обласного збірного пункту відбудеться 6 жовтня.

Автор: Олександр Севастянов

Читайте нас у Facebook
Новини