ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Херсонщині відбулася церемонія закриття навчання «Спільні зусилля» за участю британських та українських десантників

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Вересня 2020, 18:18

Урочистим шикуванням та нагородженням особового складу завершилося навчання «Спільні зусилля», в рамках СКШН «Об’єднані зусилля – 2020» за участі особового складу Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та 16-ї десантно-штурмової бригади Збройних Сил Великої Британії 16 Air Assault Brigade. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Розпочинаючи церемонію нагородження британських та українських десантників, командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк звернувся до особового складу:
«Воїни! Я дякую кожному з Вас! Від солдата до генерала. За пророблену роботу за останні десять днів. Нерви та піт – зробили нас міцнішими, більш навченими, досвідченими і готовими до відбиття російської агресії.
Сьогодні закінчується активна фаза навчання «Спільні зусилля». Для Нас ці зусилля були по справжньому СПІЛЬНІ! І я впевнений, що завершення навчання, буде одним з наступних кроків співпраці між Україною та Об’єднаним королівством. Дякую! Разом до перемоги!»
У своїй промові, командир 16-ї десантно-штурмової бригади Збройних Сил Великої Британії бригадний генерал Джеймс Мартін відзначив:
«Дорогі панове десантники! Ми прибули в Україну як професійні колеги. І 16-ї десантно-штурмова бригада переконалася в особливому професіоналізмі Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Ми дуже вражені тим, як ви робите свою справу, починаючи від застосування Вами зразків озброєння до вмілих тактичних дій, уніформою, спорядженням та історіями кожного з Ваших військовослужбовців.
Я дійшов до висновку, що між нами більше спільного ніж відмінного. Особливо наше спільне відчуття спільного виконання обов’язку та самопожертви. Ми багато навчилися від Вас. А саме під час загальновійськової операції із форсування водної перешкоди.
Я хочу наголосити, що під час виконання цієї задачі, Ви поєднали тактичну досконалість з почуттям любові до свободи. А ті, хто люблять свободу – завжди матимуть друзів в Об’єднаному королівстві.
Повернуся до того, з чого починав, що ми прибули сюди як Ваші професійні колеги, а повертаємося як Ваші друзі.
Щиро дякую пане командувач, панове офіцери, сержанти та солдати!»
Після цього, за успішні дії під час навчання «Спільні зусилля», українським та британським воїнам-десантникам були вручені пам’ятні відзнаки та сувеніри.

 

Читайте нас в Telegram