ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Харківщині попрощалися з курсантом-льотчиком Віталієм Вільховим

29 Вересня 2020, 11:50
На Харківщині попрощалися з курсантом-льотчиком Віталієм Вільховим

Сьогодні, 29 вересня, на Меморіалі Слави у Харкові відбулася церемонія вшанування пам’яті третьокурсника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Віталія Вільхового,  він помер від важких травм, яких зазнав внаслідок авіакатастрофи військового літака Ан-26Ш під Чугуєвом. Вшанувати пам’ять молодого курсанта-льотчика прийшли мешканці Харкова, представники місцевої влади, командування гарнізону, викладачі та курсанти університету, батьки Віталія — Марія Романівна та Богдан Васильович, рідні та друзі загиблого.

— Це дуже важка втрата для батьків, для університету та всієї України. Віталій до останнього боровся за життя. Це був цілеспрямований, активний юнак, справжній патріот України, на якого покладали великі надії у майбутньому. Він усе своє коротке життя мріяв стати військовим льотчиком, бути у небі. Тепер він назавжди залишиться там, – сказав начальник ХНУПС генерал-майор Олександр Турінський.

Віталію Вільховому було 20 років, народився на Львівщині. Із дитинства мріяв літати. Навчався у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, згодом вступив до університету в Харкові на льотний факультет.

Поховають Віталія Вільхового завтра на Львівщині.

Вічна світла пам’ять…

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Репортаж