ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На адміністративній межі між материковою Україною та півостровом Крим встановлено технічні пристрої відеоспостереження

30 Вересня 2020, 9:48
На адміністративній межі між материковою Україною та півостровом Крим встановлено технічні пристрої відеоспостереження

У Командуванні об’єднаних сил ЗС України вжито комплекс додаткових заходів з покращення умов та порядку несення служби військовослужбовцями, що виконують бойові завдання на півдні країни. Про це повідомляє пресслужба Командування об’єднаних сил ЗС України.

– Упродовж останнього місяця ми провели велику роботу з покращення системи спостереження за підрозділами збройних сил Російської Федерації, що нині перебувають на тимчасово окупованій території АР Крим, –  повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Зокрема, за його словами, в рази збільшено кількісні та якісні показники всіх технічних пристроїв відеоспостереження, призначених для моніторингу військової активності на адміністративній межі між материковою Україною та півостровом.

– Камери відеоспостереження розставленні таким чином, що в полі їхнього зору не має жодної «сліпої» зони. У такий спосіб нам вдалося створити умови для того, щоб щодня, вдень і вночі, за будь-яких погодних умов й ситуацій пильно стежити за противником і  завчасно викривати його наміри, – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини