ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Легендарний «Вітер» поділився бойовими спогадами з полтавськими курсантами

24 Вересня 2020, 16:23
Легендарний «Вітер» поділився бойовими спогадами з полтавськими курсантами

Незабутні хвилини живого спілкування та потужний заряд позитивних емоцій отримали курсанти Військового коледжу сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут упродовж зустрічі з колишнім командиром  окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка, а нині начальником 169-го навчального центру генерал-майором Віктором Ніколюком. Захід відбувся в рамках започаткованої в деснянському навчальному закладі комплексної програми військово-патріотичного та духовного виховання воїнів-захисників.

– Головним чинником мотивації в навчанні кожного з вас повинно стати розуміння того, що саме сержант є основою та фундаментом майбутньої моделі Збройних Сил, – розповів генерал-майор Віктор Ніколюк. – Окрім високих професійних навичок, ви повинні виховувати в собі ті якості лідера, які сформують ваш авторитет серед підлеглих і їхню готовність за будь-яких обставин виконати поставлені бойові завдання. А ключем, який відкриє шлях до вершин професійної та військової майстерності, повинна стати виснажлива повсякденна практика.

Упродовж зустрічі присутні отримали унікальну можливість стати одними з перших глядачів документальної стрічки «Та не перестане віяти «Вітер», яку створили полтавські кінематографісти, присвятивши її бойовому шляху комбрига та його сьогоднішнім військовим будням. З телеекрана Віктор Ніколюк поділився спогадами про бойовий шлях бригади, важкі воєнні перипетії військового протистояння російській агресії на Донбасі, розповів про участь особового складу частини у відновленні мирного життя в місцях її дислокації  на сході.

З особливою цікавістю курсанти-зв’язківці ознайомились з історією та сьогоденням навчального центру «Десна»,  який готує фахівців за більш ніж 90-та військовими спеціальностями. Також центр постійно впроваджує передові методики викладання та осучаснює матеріально-технічну базу, що дає змогу зробити підготовку відповідних фахівців максимально адаптованою до бойових умов.

– Але мати відповідну базу навчання – це лише половина справи, – додав генерал-майор. – Навчити справжнього спеціаліста здатен не просто інструктор-викладач, а людина з бойовим досвідом. Тому в закладі якнайменше 90 відсотків викладачів пройшли через випробування передовою.

Упродовж спілкування Віктор Ніколюк також відзначив високу якість підготовки курсантів коледжу та побажав і надалі тримати планку авторитету навчального закладу.

12
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Армія і суспільство