ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Квартири для учасників АТО/ООС: є можливість отримати пільговий кредит

9 Вересня 2020
Квартири для учасників АТО/ООС: є можливість отримати пільговий кредит

З 9 години 00 хв. 10 вересня 2020 року відновлюється прийом заяв про намір отримати пільговий кредит на придбання житла від громадян – учасників АТО/ООС. Про це повідомляє Держмолодьжитлo.

Пільговий кредит надається лише один раз і за умови, що особою не було використано інші державні програми для поліпшення житлових умов. Заяви на його оформлення приймаються в електронному або паперовому вигляді.

Порядок надання пільгового кредиту затверджений постановою КМУ від 27 листопада 2019 р. № 980.

Відповідно до цієї постанови пільговий кредит надається на строк до 20 років, але не більше ніж до досягнення позичальником пенсійного віку.

Кредит надається виходячи з нормативної площі житла, яка становить 21 кв. метр загальної площі житла на одну особу та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю.

При цьому площа житла для однієї особи (одинока особа) – є однокімнатна квартира загальною площею не більш як 52,5 кв. метра, а площа житла сім’ї з двох та більше осіб – не більш як 94,5 кв. метра загальної площі.

Вартість загальної площі житла, що перевищує нормативну площу, сплачується позичальником власним коштом.

Одержувачі кредиту самостійно обирають помешкання в межах адміністративно-територіальної одиниці за місцем реєстрації заяви про намір отримати кредит.

Детальний порядок участі в програмі можна знайти тут.

Інструкція із заповнення заяви-анкети тут.

 

40
3
Стежте за нами в Instagram
Новини, Соціальний захист