ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсант-пілот, який вижив у авіакастрофі, вже на землі намагався врятувати товаришів

26 Вересня 2020, 16:55
Курсант-пілот, який вижив у авіакастрофі, вже на землі намагався врятувати товаришів

У Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону із курсантом-пілотом В’ячеславом Золочевським зустрілися начальник університету генерал-майор Олександр Турінський та голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер.

Хлопець розповів гостям про те, що вже після стрибка із палаючого літака намагався рятувати товаришів, гасив вогонь, що охопив їх. Це все він робив автоматично, як вчили діяти в таких позаштатних випадках викладачі. Коли ж все було позаду, і його везла швидка до Харкова, то тільки тоді усвідомив усю глибину ситуації.

Мама курсанта Ірина Золочевська змогла заспокоїтися, узяла себе в руки та наразі зосереджується лише на  лікуванні сина.

– Він живий. Все ж він зістрибнув та зміг вижити. Це головне для мене зараз. Все решта – разом подолаємо. Коли я почула про подію, то не повірила, бо точно знала, що 25 вересня син мав літати. Далі я була як в тумані, аж поки не побачила сина в госпіталі. Висловлюю найщиріші співчуття всім родичам загиблих друзів сина та офіцерів-льотчиків, – розповіла мужня жінка.

До речі, біля фасаду видового вишу ще зранку створено «місце скорботи», до якого приходять захисники України чи просто пересічні громадяни. Люди несуть туди квіти та вшановують пам’ять військовослужбовців Збройних Сил України.

Після відвідин медичного закладу Олексій Кучер також поклав квіти біля університету, а потім зустрівся із родичами та близькими молодих воїнів.

Висловлюючи своє співчуття, голова Харківської облдержадміністрації наголосив, що ця трагедія стала великою втратою для всієї країни, пообіцяв всіляко допомагати та залишив свої контакти.

Фото автора та пресслужби Офісу Президента

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Публікації