ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Команда Центру спеціального призначення ВСП ЗС України вперше взяла участь у чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців

29 Вересня 2020, 18:39
Команда Центру спеціального призначення ВСП ЗС України вперше взяла участь у чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців

Днями на Черкащині кілька днів тривав чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців.

Команда Центру спеціального призначення ВСП ЗСУ вперше брала участь у цьому змаганні, тому здобутий там досвід є корисним і потрібним.

Крім команди спецназу ВСП ЗС України, перемогу виборювали представники Управління державної охорони України, Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, Національної поліції України, Федерації охоронців міста Черкаси та Миколаїв, НАБУ.

Команди змагалися у вправах пішого супроводу особи, яку вони охороняють під час відвідання масових заходів, надання домедичної допомоги, евакуації в разі загрози життю особі та прийоми рукопашного бою. Долали смугу перешкод на автомобілі, виявляли вибухові предмети у автотранспорті, виконували вправи зі стрільби в різних умовах і позиціях.

– Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців –  це полігон для тренувань, виправлення помилок і обміну досвідом. Тож зберіться і налаштуйтесь на запеклу боротьбу, бо перші місця тут – лише для найкращих, – наголосив заступник начальника Управління державної охорони України Тарас Гребенніков.

Усіх учасників нагороджено медалями та кубками.

Хоча представникам Центру спеціального призначення ВСП ЗС України призові місця не дісталися, для них це були дебютні змагання, здобутий тут досвід є потрібним для виконання завдань за призначенням.

Підготував Назар Волошин

Фото пресслужби УДО України

Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Навчання та тренування, Новини