ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Глава представництва НАТО в Україні прокоментував навчання «Об’єднані зусилля – 2020»: «Україна імплементує нові практики»

24 Вересня 2020, 16:06
Глава представництва НАТО в Україні прокоментував навчання «Об’єднані зусилля – 2020»: «Україна імплементує нові практики»

На навчаннях «Об’єднані зусилля 2020» Україна показала, як вона імплементує нові практики, що базуються на стандартах та принципах НАТО. Про це під час брифінгу, присвяченому темі налагодження співпраці з НАТО, євроатлантичній інтеграції держави, а також результатам проведення військових навчань на Херсонщині, заявив глава представництва НАТО в Україні Александер Вінніков, передає кореспондент Укрінформу.

«Я приїхав сюди з головною метою – взяти участь у стратегічних навчаннях «Об’єднані зусилля 2020». Я мав нагоду вчора передати привітання від Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга Президенту України Володимиру Зеленському та міністру оборони Андрію Тарану. Я відзначив, що це надзвичайно важливо, що Україна проводить такі великі навчання з метою покращення взаємосумісності із силами Альянсу. І це також дуже важливо, що Україна показала, як вона імплементує нові практики,… які були розроблені з допомогою і за підтримки Альянсу і базуються на стандартах та принципах НАТО», – зазначив Вінніков.

Він нагадав, що Північноатлантичний альянс ухвалив рішення визнати Україну як партнера з розширеними можливостями.

«Завдяки такому статусу партнера Україна приєдналася до «виключного клубу націй», які співпрацюють і вкладають свої зусилля для підтримки операцій НАТО», – сказав Вінніков.

Читайте нас в Telegram
Новини