ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Флотські джітсери серед найсильніших

15 Вересня 2020
Флотські джітсери серед найсильніших

В Одесі на території спортивного комплексу «Міжнародна гуманітарна академія»  відбувся Всеукраїнський турнір AJP TourOdesaInternational PRO-GI з бразильського джіу-джитсу. Вирішили не втрачати можливості та позмагатися за першість і флотські спортсмени.

У змаганнях взяли участь діти від п’яти років, юнаки і дівчата, а також чоловіки і жінки (категорії 18–36 +). Спортсмени змагалися в категоріях Kids I, II, III, Infant, Junior, Teen, Juvenile, а також Adult, Master-1/2.

– Наші хлопці мали змогу битися у відкритому турнірі AJP TOUR під егідою Abu-Dhabi Jiu-Jitsu Pro (ОАЕ) – професійної світової організації джіу-джитсу. Це найпрестижніші змагання, у яких взяли участь понад 500 спортсменів з усіх куточків України і не тільки. Були й представники з Бразилії, Узбекистану та Грузії. Бійці Військово-Морських Сил ЗС України показали просто неймовірні результати, – розповідає один з організаторів проєкту UA NavySport Марина Антонюк.

Так, вперше золоту медаль змагань здобув курсант 4-го курсу Інституту ВМС НУ «ОМА» Родіон Булатов. Хлопець займається джіу-джитсу недовго – лише 2 роки, але за цей час на його рахунку безліч срібла та бронзи в найпрестижніших змаганнях в Україні. Майбутній офіцер навіть посів третє місце в рейтингу UFBJJ у своїй категорії за результатами змагань 2019 року.

Ще одним призером турніру став офіцер морської піхоти викладач Військової академії (м.Одеса) майор Микита Вітек. Попри те, що він займається лише рік, результат вражаючий – «срібло». У запеклих поєдинках йому не вистачило лише одного балу до перемоги.

І третім у команді справжнім відкриттям став син капітана 2 рангу Максима Сушка Кирило. 13-річний спортсмен, який займається лише півроку, скарбничку команди поповнив 2-м місцем.  Це його перша медаль, але він впевнений, що не остання.

Такі високі результати стали можливими завдяки постійним тренуванням, які, до слова, відбуваються абсолютно безкоштовно на базі клубу бразильського джіу-джитсу BJJ Odessa.

– Це один із клубів, який погодився проводити тренувати бійців ВМС ЗС України безкоштовно. Як порівняти, абонемент коштує від 800 до 1200 гривень. І якщо для офіцера ця сума посильна, то для курсанта або коли займається декілька членів родини – досить велика, – говорить Марина Антонюк. –Загалом, наш проєкт UA NavySport комунікує з усіма, хто бажає допомогти розвивати спортивну культуру серед військових та їхніх родин. Для цього постійно шукаємо спонсорів і намагаємося залучати все більшу аудиторію до різних турнірів і змагань, щоб прапор ВМС ЗС України регулярно майорів на п’єдесталі переможців не лише в нашій країні, а й закордоном.

Фото: UA NavySport

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини, Спорт