ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Еммануель Макрон продовжує свою політику підтримки діалогу з Росією

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Вересня 2020, 16:46

Президент Франції Еммануель Макрон заявляє, що співпраця з Москвою необхідна для досягнення довготривалого миру в Європі.

«Якщо ми хочемо встановити довготривалий мир, ми повинні співпрацювати з Росією», ‑ заявив французький лідер під час офіційного візиту до Литви, повідомляє Delfi.

Також французький лідер виступив за відновлення співробітництва і довіри, яка не допускає наростання напруженості.

«Жити так, немовби Європа – далеко віддалений від Росії острів, не можна»,  ‑ пояснив свою позицію президент Франції.

Водночас коментуючи питання, чи зможе ускладнити діалог Франції з Росією отруєння російського опозиціонера Олексія Навального, Еммануель Макрон сказав, що Росія має надати роз’яснення з приводу замаху на вбивство лідера опозиції.

«Цілком очевидно, що це був замах на вбивство, вчинений проти лідера російської опозиції за допомогою хімічної речовини, виготовленої в Росії. Тому Росія має надати роз’яснення», ‑ наголосив французький лідер.

Він підкреслив, що країнам Заходу «слід діяти методично». «Наразі триває розслідування. Були проведені національні експертизи – Франція, Німеччина, Швеція надали свої результати. І нам зрозуміло, що була застосована хімічна зброя із забороненими хімічними речовинами. Тому саме наявність або відсутність роз’яснень, надісланих Організації із заборони хімічної зброї, яка веде розслідування, визначатиме, які рішення має ухвалити світова спільнота стосовно Росії», ‑ резюмував Еммануель Макрон.

Підготувала Тетяна Рубан, АрміяInform

Читайте нас в Telegram