ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дмитро Кулеба в ООН закликав «не закривати очі» на дії Росії в Криму і на Донбасі

30 Вересня 2020, 9:09
Дмитро Кулеба в ООН закликав «не закривати очі» на дії Росії в Криму і на Донбасі

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликає міжнародну спільноту не закривати очі на терористичні методи Росії на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу.

Як ідеться в повідомленні на сайті МЗС, про це він заявив на віртуальній ІІ міністерській зустрічі Групи друзів жертв тероризму, яка відбулася у рамках загальних дебатів 75-ї сесії Генасамблеї ООН.

Дмитро Кулеба засудив тероризм і насильницький екстремізм як одні з ключових викликів міжнародному миру та розвитку. Він привернув увагу учасників до досвіду України, яка вже сьомий рік поспіль протистоїть збройній агресії та терористичним методам РФ на Донбасі та в Криму.

«Світова спільнота не має закривати очі на спроби держави – постійного члена Радбезу ООН змусити замовчати захисників прав людини, громадських активістів та журналістів на тимчасово окупованих територіях Криму і Донбасу під виглядом проведення контртерористичних заходів», – заявив глава МЗС України.

Також Дмитро Кулеба наголосив на важливості консолідації міжнародних зусиль для забезпечення дотримання прав жертв тероризму і надання їм належної підтримки, допомоги і реабілітації.

«Не менш важливим завданням залишається притягнення до відповідальності всіх організаторів, наставників та спонсорів терористичної діяльності», – сказав міністр.

У МЗС уточнили, що Група друзів жертв тероризму – це міжнародне політичне об’єднання країн-однодумців, яке опікується проблемами захисту прав людей, постраждалих внаслідок терористичних актів.

Стежте за нами в Instagram
Новини