ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Діти полеглих героїв Полтавщини отримали іменні обереги від  воїнів «Бойового братерства України»

20 Вересня 2020, 14:38
Діти полеглих героїв Полтавщини отримали іменні обереги від  воїнів «Бойового братерства України»

Незабутнім емоційним забарвленням, сповненим сердечним теплом і щирістю запам’ятався полтавцям урочистий захід із вшанування героїв російсько-української війни та вручення іменних оберегів «Батьківське серце» дітям полеглих захисників Полтавщини.

Ініціаторами акції виступила військово-цивільна спілка «Бойове братерство України» за сприяння органів державного керівництва області й міста, командування військових частин гарнізону.

– Упродовж військового протистояння російській агресії 190 мешканців Полтавської області поклали своє життя на жертовний алтар перемоги, – розповів Президент громадської організації, учасник бойових дій Павло Жебрівський. – Тому завданням та метою наших проєктів є всебічне сприяння державі зберегти пам’ять про загиблих героїв та підтримати ветеранів і їхні родини у вирішенні низки питань соціально-побутового, юридичного та національно-виховного спрямування.

Один із провідних напрямків діяльності «Бойового братерства України» стало вручення іменних оберегів дітям полеглих захисників та надання їм адресної допомоги й наставництва. Полтавщина продовжила географію з 16 областей України, до якої завітали воїни організації.

Символічні  відзнаки із срібла у формі серця, пам’ятні подарунки та теплі слова підтримки  цього дня отримали близько тридцяти юних полтавців та полтавок. Їхні емоції та почуття розділили й присутні на церемонії учасники бойових дій, військовослужбовці гарнізону, представники органів місцевої влади, депутатського корпусу та духовенства.

– Ніякий оберіг не здатен замінити справжню батьківську турботу, – зазначив голова спілки полковник запасу Леонід Климчук. – Але це прояв і доказ того, що наші воїни готові підтримати сім’ї героїв-захисників і порадою, і конкретною справою. Символічне батьківське серце отримає кожна дитина загиблого воїна як на Полтавщині, так і в усіх куточках нашої держави.

До слова, військово-цивільна спілка «Бойове братерство України» існує трохи більше року. На сьогодні вона налічує понад 100 осіб з числа учасників бойових дій, волонтерів та небайдужих цивільних громадян. Серед напрямків діяльності  організації, окрім програми «Батьківське серце», створені такі проєкти, як «Утвердження національної ідентичності та формування єдиної української політичної нації», «Адаптація та медично-психологічна реабілітація учасників бойових дій та їх сімей», «Утвердження справедливості» та «Воїни до влади».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Армія і суспільство