ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бути Українцем це… «прокачувати» себе й інших новими знаннями!

20 Вересня 2020, 14:28
Бути Українцем це… «прокачувати» себе й інших новими знаннями!

Після короткої перерви ми повернулися до проєкту YouTube-інтерв’ю «Бути Українцем», який Інформагентство АрміяInform реалізує із нашими постійними інформаційними партнерами з Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина».

Ми продовжуємо розповідати вам про волонтерів, громадських діячів, науковців, військових ветеранів бойових дій, які утверджують українську ідентичність у різних сферах, різних містах та навіть у різних країнах!

Сьогоднішній гість студії Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина»  Сергій Кузнєв — мешканець Закарпаття, ветеран російсько-української війни, громадський діяч та відеоблогер.

Сергій Кузнєв представляє Міністерство ветеранів у Закарпатській області та є куратором  місцевого напряму проєкту «Україна − Норвегія». Народився у Криму. Після військового інституту потрапив на службу в 15-й гірсько-піхотний батальйон та перебрався на захід України. Згодом підрозділ потрапив під скорочення, тож довелося пробувати сили у цивільному житті. Із 2014 року — Сергій Кузнєв вдруге одягнув військовий однострій. Воював на Дебальцівському напрямі. Після демобілізації захопився аерозйомкою та заснував туристично-пізнавальний проєкт «НадКарпаття».

Юлія Юзьків

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Армія і суспільство