ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Безкоштовну професійну перепідготовку ветерани АТО можуть пройти в рамках проекту «Україна-Норвегія»

15 Вересня 2020
Безкоштовну професійну перепідготовку ветерани АТО можуть пройти в рамках проекту «Україна-Норвегія»

15 вересня міністр у справах ветеранів України Сергій Бессараб та президент Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» Володимир Рубцов підписали меморандум про співпрацю. Документ передбачає взаємодію з питань підтримки ветеранів у рамках проекту «Україна-Норвегія». Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

Проект (повна назва – «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей») реалізується в Україні вже понад 16 років. За цей період його учасниками стали понад 10 тисяч осіб, серед них понад 1400 учасників АТО/ООС.

Залучення до проекту надасть ветеранам можливість отримання освіти для успішного працевлаштування за спеціальностями, що користуються попитом на ринку праці України, або для створення власного (сімейного) бізнесу.

У рамках підписаного меморандумом передбачається проведення тренінгів, семінарів та навчальних візитів, надання інформації та консультацій щодо актуальних проектів у сфері адаптації ветеранів, їхніх родин і родин загиблих.

ветерани ато можуть пройти безкоштовну професійну перепідготовку в рамках проекту «україна-норвегія»

– Для нас важливо дати можливість ветеранам реалізувати себе. Участь в проекті – реальний шанс для ветеранів та їхніх родин отримати кваліфіковану професійну перепідготовку, а в подальшому успішно працевлаштуватися або відкрити власний бізнес, – підкреслив Сергій Бессараб.

У свою чергу, Володимир Рубцов зазначив, що участь у проекті надає ветеранам не лише можливість отримати документ про отриману освіту.

– У взаємодії з державними установами, громадськими організаціями, фондами, місцевими адміністраціями і бізнесом, ми і після завершення курсів з перепідготовки, підтримуємо наших випускників. Все це дозволяє реалізувати не теоретичну, а реальну адаптацію учасників проекту у суспільстві, – сказав президент Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації».

 

Читайте нас в Telegram
Новини