ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Балу» виходить на «нулі»

27 Вересня 2020, 11:35
«Балу» виходить на «нулі»

Звідки виник такий позивний у цього командира роти, достеменно невідомо. Старожили підрозділу подейкують, що це завдяки доброму характеру і хорошій бойовій вдачі їхнього командира. Попри свій досить молодий вік, «Балу» на війні вже понад чотири роки. Разом із побратимами він звільняв від ворогів Хутір Вільний, вів бої поблизу Новотошківки, а нині – обороняє рубежі неподалік Кримського. За словами офіцера, насамперед після завершення війни, коли здасть свої повноваження і відповідальність за людей, він просто спатиме так довго, скільки зможе, щоб побачити сни, втрачені впродовж тривалих, прошитих ворожими трасерами й кулями снайперів ночей.

Удома на нього чекають чарівні двійнятка: Марійка й Даринка. Вони радіють кожній миті, коли є змога поспілкуватися зі своїм мужнім і таким добрим татусем. Саме ці дві перлинки – найцінніший скарб нашого Героя там, у мирному житті. А тут, на війні, він береже й цінує кожного воїна в підрозділі й робить усе, щоб не допустити втрат. І тримає в пам’яті поіменно всіх бойових побратимів, які пішли у вічність, боронячи пліч-о-пліч із ним нашу державу.

Командир добре знає: будь-яке перемир’я закінчується широкомасштабним наступом ворога. Тому він і його підрозділ підтримують свою ділянку оборони у надійному бойовому стані. Не розповідатимемо тонкощі цієї роботи – нехай вона стане неприємним сюрпризом для ворога у випадку його агресивних дій.

  • Нехай Україна знає: ми зможемо захистити нашу державу, – каже командир. – Для цього у нас є все: і знання, як воювати, і люди, які вміють це робити.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Life story