ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Багатодітній сім’ї учасника АТО з Львівщини придбали житло

15 Вересня 2020
Багатодітній сім’ї учасника АТО з Львівщини придбали житло

Львівщина – лідер серед інших областей України, де постійно дбають та реально допомагають учасникам російсько-української війни на Донбасі. Так, у межах Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО у Львівській області колишньому військовослужбовцю, учаснику бойових дій на Сході України Андрію Дуді придбали власне житло.

Ключі від будинку захиснику вручив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод. Відтепер у новій оселі колишній військовий мешкатиме зі своєю дружиною та трьома дітьми.

Андрій Дуда воював на Донбасі у складі окремої механізованої бригади імені короля Данила з 2014 по 2015 рік. Був протитанкістом. Під час бойового завдання на Луганщині восени 14-го року дістав легке поранення.

Як повідомили у Львівській облдержадміністрації, на придбання житла витратили понад 700000 гривень: з обласного бюджету виділили майже пів мільйона гривень, місцева влада надала 213 000 гривень і решта – майже 8,5 тис. гривень – заплатив сам власник будинку.

Варто відзначити, що Комплексна програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні діє на Львівщині з початку 2018 року. Упродовж 2018–2019 років на її реалізацію було виділено майже 61 млн гривень. У 2020 році на соціальну підтримку українських захисників у обласному бюджеті передбачено понад 35 млн гривень.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Армія і суспільство, Соціальний захист