ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Миколаєві відкрився Міський центр підтримки ветеранів АТО та внутрішньо переміщених осіб

Прочитаєте за: 1 хв. 10 Вересня 2020, 12:48 0

Захід відбувся за участю Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, представників Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, обласної влади, ініціаторів і учасників створення центру та ветеранів.

Установа надаватиме юридичну та психологічну допомогу зазначеним категоріям і членам їхніх сімей, крім того, в центрі створена можливість отримання адміністративних послуг, розв’язання питань щодо лікування та реабілітації.

— Це унікальний центр, аналогів якому поки немає в України. Тут є сенсорна кімната, зали для заняття спортом та релаксації, кімната для дітей та багато іншого. Не дивлячись на певні труднощі, було зроблено все, що планувалось, центр повністю обладнаний усім необхідним. Є навіть спеціальний ліфт, таких наразі тільки два в Україні, для людей с обмеженими можливостями, — розповів начальник управління капітального будівництва Миколаївської міської ради Григорій Патока.  — 70% коштів було виділено з бюджету міста, решта – грант Європейського банку. У майбутньому планується проведення ремонту та переобладнання підвального приміщення, яке нещодавно було передано на баланс центру.

Слід зауважити, що діяльність центру також буде спрямована на соціалізацію дітей та дорослих зазначених категорій, проведення професіональної переорієнтації та сприяння відкриттю власної справи, соціальний  супровід за міськими та обласними програмами. Створені комплексні програми, які включатимуть тренінги, консультації, підтримки «рівний-рівному», безкоштовне відвідування спортзалу та робота з фізреабілітологом.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство, Новини