ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Зв’язківець за фахом — педагог за покликанням

8 Серпня 2020, 12:53
Зв’язківець за фахом — педагог за покликанням

Полковника запасу Володимира Захарчука вважають одним з найкращих викладачів циклової комісії з експлуатації військових засобів зв’язку Військового коледжу сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут. Викладач вищої категорії, автор передових методик і координатор навчального процесу — цю високу планку офіцер здобув упродовж більш як 40-річної військової служби й викладацької роботи.

Для Володимира Тихоновича підготовка майбутніх зв’язківців — не просто професія. За його словами, кожне заняття — новий рубіж, який він долає.

— Адже складний матеріал завжди треба подати не тільки доступно, а й цікаво. Тому і слухає молодь лекції ветерана з особливою увагою. Тож знання та навички курсантів завжди на належному рівні, — зауважує викладач.

Урівноважений, спокійний і вдумливий у тиші аудиторій, він на практичних заняттях і польових виходах стає схожим на пружину. Навіть, попри відчутну різницю у роках, мало хто з курсантів може змагатись з ним у виконанні навчальних нормативів.

Загалом на цикловій комісії курсанти навчаються за багатьма дисциплінами, які викладає Володимир Захарчук. Серед них: «Основи телекомунікаційних мереж та систем», «Цифрові системи комутації та їхнє технічне обслуговування», «Військова техніка зв’язку», «Практика (за військовим спрямуванням)» та інші.

— Справжній смак життя та задоволення від праці отримуєш не тільки від процесу викладання, а й від його результатів. Пишаюсь тим, що дав путівку у життя кільком поколінням висококласних спеціалістів, відданих професії і патріотів своєї держави. І головною нагородою для мене є слова щирої подяки від колишніх підопічних, які отримую упродовж безперервного зворотного зв’язку з ними, — розповідає зв’язківець.

З початком збройної агресії РФ Володимир Захарчук, окрім педагогічної діяльності, активно долучився до організації і проведення ремонту апаратури зв’язку та спецобладнання для потреб передової. До того ж він очолив процес вишколу екіпажів для частин зв’язку перед відбуттям їх для виконання завдань у районі проведення АТО/ООС.

Крім того, Володимир Захарчук є менеджером курсів підвищення кваліфікації військовослужбовців запасу за програмою «НАТО – Україна» у Полтаві, де вже не перший рік навчаються та отримують цивільні спеціальності звільнені в запас військові.

Ветеран завжди вірний своєму головному принципу: «Учень — це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який слід запалити». Це стало основним правилом підготовки не тільки курсантів, а й усього викладацького складу коледжу.

Фото автора

29

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Life story