ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Збиття літака МАУ: у МЗС прокоментували перший етап переговорів з Іраном

3 Серпня 2020
Збиття літака МАУ: у МЗС прокоментували перший етап переговорів з Іраном

Іран заявив про готовність до проведення другого раунду переговорів у жовтні щодо компенсацій для сімей загиблих у авіакатастрофі, яка сталася 8 січня. Заступник міністра закордонних справ Євген Єнін розповів в ефірі телеканалу «Україна 24», як минув перший раунд переговорів.

«Ми домагалися переговорів із січня цього року, неодноразово направляли іранській стороні відповідні ноти з датою і місцем переговорів. Нарешті цей момент настав. Ми задоволені тим фактом, що іранська сторона підтвердила свою готовність слідувати всім міжнародним зобов’язанням у рамках міжнародних конвенцій. Йдеться про Чикагську конвенцію. Монреальську конвенцію. Але насамперед для нас є важливим встановлення істини  у цій справі, і ми назвали іранській стороні цілу низку проблемних питань, що хвилюють нас», – сказав Євген Єнін.

Заступник очільника МЗС також додав, що компенсації будуть після остаточних результатів розслідування.

«М’яч наразі на іранській стороні, всіх цікавить обсяг компенсацій. Хочу ще раз підкреслити, що компенсації будуть розраховуватися виключно після того, як українська сторона отримає повну інформацію про обставини інциденту, притягнення винних до відповідальності та вибачень іранської сторони», – резюмував Євген Єнін.

 

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини світу та України