ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За Єдиним електронним квитком право на пільговий проїзд матимуть і ветерани війни

4 Серпня 2020
За Єдиним електронним квитком право на пільговий проїзд матимуть і ветерани війни

Під час зустрічі представників Міністерства у справах ветеранів, Міністерства інфраструктури та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України було ухвалено рішення про долучення Мінветеранів до експериментального проєкту з впровадження Єдиного електронного квитка.

Як повідомляє пресслужба Мінветеранів, нещодавно уряд ухвалив розроблений Мінінфраструктури проєкт постанови КМУ, який передбачає реалізацію експерименту щодо впровадження послуги з оформлення Єдиного електронного квитка.

Зазначається, що експериментальне тестування електронного квитка на транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua стартує з Києва. Далі система SmartTicket буде протестована в Дніпрі та Харкові.

«Мінветеранів підтримує ініціативу щодо створення Єдиного електронного квитка. Це важливий крок на шляху впровадження цифрових уніфікованих послуг. Принципова умова — уніфікована система транспортних послуг має запрацювати з урахуванням права всіх категорій ветеранів на пільговий проїзд», — зазначив заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Левчук. Він також додав, що в Єдиному електронному квитку, який буде запроваджений в рамках експериментального проєкту, передбачатиметься обмін інформацією між системами зазначених Міністерств для верифікації статусів учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни, членів сімей загиблих, постраждалих учасників Революції  Гідності.

Також під час зустрічі Володимир Левчук розповів про напрацювання Мінветеранів щодо впровадження е-квитка, які будуть реалізовані в рамках створення Єдиного державного реєстру ветеранів та впровадження сервісу «Е-ветеран».

Заступник міністра також повідомив, що найближчим часом Мінветеранів винесе на розгляд уряду Порядок застосування відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у посвідченнях, які видають ветеранам війни за допомогою мобільного додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія». Надалі наявність «електронної верифікації статусу ветерана» дасть можливість розроблення й підключення низки інших електронних сервісів, зокрема SmartTicket.

Читайте нас у Facebook
Соціальний захист