ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вже в перший день вступної кампанії до Національної академії завітало близько чотирьох сотень абітурієнтів

1 Серпня 2020, 16:57
Вже в перший день вступної кампанії до Національної академії завітало близько чотирьох сотень абітурієнтів

Сьогодні, 1 серпня, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відчинила двері перед молодими хлопцями та дівчатами, які мріють навчатись у провідному навчальному закладі Сухопутних військ Збройних Сил України. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Варто зазначити, що перед початком заключного етапу вступної кампанії до приймальної комісії було подано майже 1900 комплектів документів. Однак стати курсантами зможуть лише кращі з них.

— Велика кількість абітурієнтів, які претендують на навчання у нашому навчальному закладі, — яскраве свідчення того, що престижність та затребуваність професії захисника залишається високою, — зазначає начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. — Тож, бажаю молодим людям подолати всі ці непрості випробування та здійснити свою мірю про вступ на навчання до нашого навчального закладу.

Під час проходження вступних випробувань абітурієнти проходять медичний огляд, психологічний відбір та складають іспит з фізичної підготовки. За результатами випробувань, а також середнього балу свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та результатів зовнішнього незалежного оцінювання, буде ухвалене рішення про зарахування кандидатів на навчання у Національній академії. Безперечно, існує система пільг для учасників бойових дій, сиріт та ще низки категорій. А ті, хто вступає з військ та ліцеїв і не проходив ЗНО, складають іспити з профілюючих дисциплін безпосередньо в Академії.

Які і в попередні роки, набір здійснюють за практично всіма військово-обліковими спеціальностями для Сухопутних військ ЗС України. Зокрема, в Академії готують майбутніх командирів механізованих й танкових підрозділів, офіцерів-артилеристів, військових інженерів, фахівців морально-психологічного забезпечення тощо. Також за близько десятьма спеціалізаціями здійснюється підготовка у Військовому коледжі сержантського складу, що функціонує при військовому виші. Варто зазначити, що нарівні із юнаками фактично на всі спеціальності набирають і дівчат.

Вже днями, після складання всіх вступних іспитів, найкращі вступники розпочнуть навчання в Академії. Спершу вони прийдуть курс первинної військово-професійної підготовки на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки вишу. А з першого вересня опановуватимуть військовий фах у пункті постійної дислокації та закріплюватимуть теорію практикою на полігоні.

Читайте нас в Telegram
Армія і суспільство, Новини