ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вперше у військовому госпіталі відбулась спільна планова операція військового та цивільного судинних хірургів

4 Серпня 2020
Вперше у військовому госпіталі відбулась спільна планова операція військового та цивільного судинних хірургів

У 59-му мобільному військовому госпіталі медики в погонах разом із цивільними колегами провели першу планову операцію. Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація.

«Співпраця судинних хірургів вже триває декілька років, але планова операція – вперше, – зазначив  полковник медичної служби Андрій Телефанко. – У подальшому заплановано створити робочі прикомандирування військових лікарів-хірургів на базі Сєвєродонецької міської клінічної лікарні або обласної лікарні, де вони зможуть отримати певний досвід».

За словами начальника хірургічного відділення старшого лейтенанта медичної служби Олега Котика, цивільні лікарі завжди допомагають військовим медикам при будь-якому оперативному втручанні.

«Тому ми вирішили цю працю розвивати та залучати цивільних вузьких спеціалістів для виконання планових оперативних втручань», – додав Олег Котик.

У госпіталі зараз знаходяться молоді хірурги, випускники військової медичної академії. Тож такий досвід, на думку начальника хірургічного відділення, стане для них напрочуд корисним.

Він подякував судинному хірургу обласної лікарні Артему Губченко за багаторічну співпрацю та допомогу військовим.

Операцію з видалення вен на правої нозі провели військовому, який довгий час відчував сильний дискомфорт та біль. Операція тривала близько двох годин. Далі – реабілітація, але, зазвичай, вона проходить швидко та без ускладнень.

Читайте нас в Telegram
Новини