ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові із Севастопольської авіабригади взяли участь у фотопроєкті «Можливість літати на землі»

1 Серпня 2020, 13:05
Військові із Севастопольської авіабригади взяли участь у фотопроєкті «Можливість літати на землі»

Леся Українка – видатна українська письменниця. Її творчість є символом стійкості, нездоланності людського духу та боротьби. У день пам’яті Лесі Українки та на знак поваги до її творчості і мужності, організатори заходу опублікували емоційні світлини під назвою «Можливість літати на землі».

Даний проєкт реалізує традиційний склад партнерів: трудовий колектив та профспілкова організація «Луцького ремонтного заводу “Мотор”», український етнобренд «Едельвіка», агентство ShiStrategies в особі керівника проєкту Наталії Кононович та Севастопольська бригада тактичної авіації імені О. Покришкіна, якою  командує полковник Віктор Меретін.

– Висвітлення проєкту – це насамперед можливість показати особистість та красу людей, які захищають Україну в небі та на землі. Герої наших сюжетів – військовослужбовці Севастопольської бригади тактичної авіації та співробітники ДП «Луцький ремонтний завод “Мотор”» із родинами, – повідомила Наталія Кононович.

Родина Романа та Алли родом із Вознесенська Миколаївської області. Чоловік – військовий Севастопольської бригади, дружина – державний службовець. У 2004 році вони переїхали до Севастополя на аеродром Бельбек. У 2014 році сім’я повернулася на рідну Миколаївщину, куди тимчасово було передислоковано частину. А згодом військових перебазували на місце постійної дислокації до Луцька.

Для реалізації проєкту було обрано родинний будинок Косачів у Луцьку та яскраві вишиванки українського етнобренду «Едельвіка». Романа, Аллу та їхнього сина Матвія гостинно зустріли в будинку, який нині є Колодяжненським літературно-меморіальним музеєм Лесі Українки.

– Дізнавшись про фотосесію, вирішили із жінкою, що мусимо спробувати. Бачили світлини жінок з нашої частини, що брали участь у попередньому проєкті. Це було чудово, – розповідає глава сім’ї Роман. – Емоції переповнюють. Дуже вдячні всім за таке дійство! Як буде час – хочу ще раз перечитати твори Лесі Українки.

Фото – Олександр Мартинюк

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Армія і суспільство, Новини