ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Ветерани можуть стати рушійною силою позитивних перетворень у будь-яких сферах життя» – заступник міністра у справах ветеранів України Олексій Ілляшенко

12 Серпня 2020
«Ветерани можуть стати рушійною силою позитивних перетворень у будь-яких сферах життя» – заступник міністра у справах ветеранів України Олексій Ілляшенко

З робочим візитом на Черкащині побував заступник міністра у справах ветеранів України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Олексій Ілляшенко. В Умані він спершу вшанував пам’ять загиблих воїнів Другої світової війни та АТО/ООС, поклавши квіти до обеліска Слави та на Алеї героїв. Участь у покладанні квітів також взяли рідні та близькі загиблих, представники органів місцевого самоврядування, Уманського національного університету садівництва та громадських організацій.

Монумент на честь уманчан, які віддали свої життя, захищаючи територіальну цілісність України, було відкрито 14 жовтня 2018 року в День захисника України. З ініціативою про спорудження пам’ятного знака виступили учасники АТО, громадські організації, волонтери та рідні загиблих. Кошти на реалізацію проєкту виділила міська влада.

Також під час робочої поїздки на Черкащину заступник міністра у справах ветеранів України зустрівся з міським головою Умані Олександром Цебрієм.

Очільник міста розповів високому гостю про хід виконання програм соціального захисту ветеранів та членів їхніх сімей. Зокрема щодо медичного, земельного та квартирного забезпечення, а також національно-патріотичного виховання дітей та шляхи розв’язання проблем.

Олексій Ілляшенко зі свого боку розповів уманчанам про напрямки роботи міністерства та звернув увагу на потенціал ветеранської спільноти міста:

– Наші ветерани, якщо правильно до них підійти та дати можливість адаптуватися до життя, цілком можуть стати рушійною силою позитивних перетворень у будь-яких сферах життя.

Перебуваючи в Умані, Олексій Ілляшенко та генеральний директор Директорату реабілітації, медичного забезпечення та соціальної реадаптації Мінветеранів, відомий в Україні фронтовий лікар Всеволод Стеблюк провели зустріч із членами родин загиблих на Сході країни та представниками ветеранських організацій Уманського району, вислухавши проблеми й побажання уманчан та відповівши на запитання щодо забезпечення пільг та соціальних гарантій.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Соціальний захист