ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Верховна Рада підвищила мінімальну заробітну плату

25 Серпня 2020, 13:41
Верховна Рада підвищила мінімальну заробітну плату

Верховна Рада України 25 серпня ухвалила проєкт закону № 3963 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», який передбачає збільшення рівня мінімальної заробітної плати до 5 тисяч гривень з 1 вересня 2020 року.

Відповідне рішення підтримали 295 народних депутатів за мінімально необхідних 226.

Закон визначає підвищення мінімальної заробітної плати та встановлення її з 1 вересня у місячному розмірі 5 тис. грн (зростання на 5,86 %).

Водночас із метою збереження співвідношення між розмірами посадового окладу працівника 1-го тарифного розряду Єдиної тарифної сітки (ЄТС) розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери та мінімальною зарплатою, що склалося у поточному році, передбачено збільшення видатків на підвищення розміру посадового окладу працівника 1-го тарифного розряду ЄТС та встановлення його у розмірі 2 225 грн (підвищення становитиме 5,86 %).

Нагадаємо, що на початку серпня Президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради проєкт закону, яким пропонується підвищити розмір мінімальної зарплати до 5 тис. гривень.

Стежте за нами в Instagram
Актуально, Новини