ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В акваторії Чорного моря військові провели змагання, присвячені пам’яті загиблого побратима

12 Серпня 2020, 8:30
В акваторії Чорного моря військові провели змагання, присвячені пам’яті загиблого побратима

На Тендрівській косі в акваторії Чорного моря серед частин ССО провели змагання, присвячені пам’яті бойового плавця, командира морського центру СпП ім кошового отамана Антіна Головатого капітана 1 рангу Зінченка Олексія Володимировича. Він загинув під час обстрілу російсько-окупаційними військами з БМ-21 «Град» в районі міста Старобешеве 17 серпня 2014 року.

Про це йдеться на сторінці Фейсбук Генерального штабу ЗСУ.

Змагання відбувались в два етапи: в басейні санаторію на Чорноморській косі та акваторії Тендрівської коси в Чорному морі.

Оператори ССО змагались в плаванні вільним стилем на 50 метрів, пронирюванням на максимальну відстань, естафету на 50 метрів вільним стилем, командній естафеті, військово-прикладним плаванням на дистанцію зі зброєю в складі груп та виконанні задачі по спасінню утопаючого.

Військовослужбовці продемонстрували високий професійний рівень та злагоджену командну гру під час проведення змагань.


Нагороди переможцям змагань, особисто вручала дочка загиблого героя Наталка Зінченко.

Щорічні змагання з плавання серед частин ССО мають на меті увіковічнити пам’ять та значний внесок в захисті суверенітету та територіальної цілісності України командира морського центру.


Капітан 1 рангу Зінченко Олексій Володимирович
присвятив життя службі в морському центрі спеціального призначення,  був досвідченим водолазом та мав кваліфікацію бойового плавця, загалом провів під водою близько 2000 годин.

 

Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини