ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Успішне працевлаштування ветерана» – новий проєкт започатковано на Рівненщині

4 Серпня 2020
«Успішне працевлаштування ветерана» – новий проєкт започатковано на Рівненщині

У Рівному в обласному центрі зайнятості відбувся круглий стіл із представниками координаційної ради ветеранів, учасників бойових дій при ОДА, комунального закладу «Ветеранський простір» облради та фахівців центру зайнятості. Обговорювали працевлаштування ветеранів та учасників бойових дій.

– Більшість роботодавців не знають, як співпрацювати із ветеранами, тому чітке розмежування обов’язків і прав роботодавців та ветеранів допоможе уникнути зайвих проблем у процесі їхнього працевлаштування. А використання кейс-менеджменту і ресурсно-інформаційної бази державної служби зайнятості дозволить успішно розв’язати ці питання, – підкреслив заступник директора обласного центру зайнятості Андрій Грещук.

Як зазначила виконувач обов’язків директора КЗ «Ветеранський простір» обласної ради Ольга Яковлєва, ця зустріч стала початком нового проєкту «Успішне працевлаштування ветерана».

– У соціальній адаптації ветеранів важливість цього важко переоцінити. І тут використаємо позитивний досвід пілотного проєкту «Мережа допомоги учасникам антитерористичної операції та їхнім родинам при сільських та селищних радах Рівненського району», який спільно з обласним центром зайнятості реалізовано у Рівненському районі, – зазначила Ольга Яковлєва.

Учасники зустрічі домовилися про нагальність проведення для фахівців служби зайнятості вебінару з відпрацювання комунікативних навичок, практичних дій, прийомів спілкування з учасниками бойових дій. Під час проєкту відбуватимуться зустрічі ветеранів – успішних підприємців, які поділяться досвідом започаткування власної справи.

Крім того, присутні стали учасниками онлайн-дискусії з американськими експертами з працевлаштування. Спікери, які працюють і мають досвід спілкування з ветеранами війн, розповіли, як американські роботодавці набирають, навчають та утримують ветеранів у своїх компаніях, з якими проблемами зіткнулися і як їх подолали. Також розповіли і про досвід створення коаліції роботодавців, готових до найму ветеранів, створення успішних ветеранських ініціатив із працевлаштування.

Фото: Рівненський обласний центр зайнятості

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Соціальний захист