ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Усі незаконно вилучені земельні ділянки аеродрому «Шкільний» повернуто у власність держави

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Серпня 2020, 12:49

За наслідками розгляду у суді справи щодо ситуації з аеродромом «Шкільний» задоволено всі позови Міноборони, а незаконно вилучені земельні ділянки повернуто у державну власність.

Як подимили кореспонденту АрміяInform у Військовій прокуратурі Південного регіону України судовий розгляд тривав більше ніж рік. Причиною для звернення до суду стали дії Одеської міської ради, яка у червні–липні 2017 року ухвалила рішення про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення підпорядкованим комунальним підприємствам, а також декільком ФОПам, земельних ділянок аеродрому «Шкільний» загальною площею 94,7 га. Цими діями орган місцевого самоврядування порушив права вітчизняного оборонного відомства, оскільки фактично вилучив ці землі.

За повідомленням військової прокуратури регіону, Міністерство оборони України у червні 2019 року подало до суду шість позовів про визнання незаконними та скасування вказаних рішень Одеської міської ради, а також про скасування реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки. При цьому  Військовою прокуратурою здійснено виступ в інтересах держави в особі Міністерства оборони у розгляді судом справ за цими позовами.

Завдяки професійним діям представників позивача рішення суду було однозначним – усі незаконно вилучені земельні ділянки повернуто у державну власність.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram