ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські десантники відкрили сезон міжнародних навчань

7 Серпня 2020
Українські десантники відкрили сезон міжнародних навчань

У Федеративній Республіці Німеччина розпочалося багатонаціональне навчання «Сейбр Джанкшн – 2020». Україну представляють військовослужбовці окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, яка дислокована на Львівщині. Весь особовий склад підрозділу має чималий бойовий досвід, набутий на сході України.

Про це повідомляє пресслужба ДШВ ЗСУ.

До навчання, що проходять на базі Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності у Хохенфельсі, залучаються 17 країн. Це – Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Вірменія, Греція, Грузія, Ізраїль, Італія, Косово, Литва, Латвія, Македонія, Польща, Румунія, США, Україна та Франція.

Під час польової фази навчань, підрозділ окремої десантно-штурмової бригади буде діяти в складі 503-го полку 173-ї повітряно-десантної бригади (173rd Airborne Brigade) ЗС США в Європі.

Варто зазначити, що перед навчаннями український підрозділ, як і решта країн-учасників, проходив 14-денну обсервацію на території військової бази. Для безпеки учасників багатонаціонального навчання, військовослужбовців кілька разів було перевірено на Covid-19, результати – негативні

Довідка. «Сейбер Джанкшн» – серія багатонаціональних навчань, які проводяться Командуванням підготовки 7-ї армії Сухопутних військ Збройних Сил США.

Читайте нас в Telegram
Новини, Репортаж