ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Запоріжжі стартує літературно-мистецький фестиваль Toloka

12 Серпня 2020
У Запоріжжі стартує літературно-мистецький фестиваль Toloka

Вже цього четверга, 13 серпня, у Запоріжжі стартує 11-денний літературно-мистецький фестиваль Толока 2020. Організатори анонсують оновлену програму та атмосферні події: літературні презентації, батли, лекції, воркшопи з діячами мистецтв, дискусії, майстер-класи, а ще – зустрічі з відомими письменниками та художниками. Загалом понад 220 різноманітних заходів.

Цьогоріч Толока відбудеться просто неба. Гаслом заходу організатори обрали вислів: «Інший погляд / погляд іншого». Це наскрізна тема, що проявлятиметься у запропонованих кураторами подіях.

На Толоку з’їдуться письменники й видавці з різних куточків України. Також захід пройде у онлайн- та офлайн-форматах, адже дехто із запрошених гостей мешкає закордоном і не зможе дістатися до Запоріжжя через впроваджені карантинні заходи. До речі, організатори передбачили й врахували всі обмеження – відвідувачів та гостей забезпечать захисними масками і санітайзерами. Також їх розсаджуватимуть у шаховому порядку – задля збереження безпечної дистанції.

Родзинкою цьогорічної Толоки стане участь письменників, які написали книги про війну. Вони організують локацію з автограф-сесією, презентацією нових книг. Також у програмі заходу передбачені кінопокази.

– Це дійсно буде дуже крутий івент і для Запоріжжя, і для України, я впевнений, що і для Європи. Чекаємо дуже багато гостей. Ми, як міська рада, завжди готові підтримувати масштабні події у місті Запоріжжі. Три роки тому ми для себе визначили пріоритетним такий напрямок як фестивальний туризм. Це розвиток і туризму, і культури, нова креативна економіка, креативні індустрії у місті Запоріжжі, – розповів директор департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сергій Білов.

Впродовж 11 днів будуть розташовані історико-урбаністичний та ярмарковий майданчики, фудкорти та  виступи  українських гуртів «Жадан і Собаки», «Сестри Тельнюк», «Ukiez», «От Vinta» та інші.

 

Читайте нас у Facebook
MilitaryArt