ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У ВІТІ відбувся перший випуск курсів лідерства офіцерського складу

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Серпня 2020, 13:20

Сьогодні у Військовому інституті телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут відбувся випуск слухачів курсів лідерства офіцерів тактичного рівня за спеціальність «Організація зв’язку в Збройних Силах України».

 

– Перший випуск курсів лідерства офіцерського складу – важливий крок для інституту. Бажаю новоспеченим молодшим лейтенантам наснаги, легкої служби, миру та злагоди, – зазначив начальник  Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут генерал-майор Віктор Остапчук.

Протягом року сержанти та солдати ЗС України, які мали освітній ступінь «Бакалавр», навчалися у цьому виші на курсі лідерства офіцерів тактичного рівня.

Під час навчання слухачі опанували навчальні програми, які надалі будуть застосовуватися в повсякденній діяльності в умовах сучасних викликів та загроз.

По завершенню навчання випускники отримали свідоцтва встановленого зразка про відповідний рівень підготовки та їм присвоєно первинне офіцерське звання – «молодший лейтенант». Новоспечених офіцерів направлено до військових частин ЗС України для подальшого проходження служби.

Фото – прес-служби Військового інституту телекомунікації та інформатизації ім. Героїв Крут

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram