ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Трампа поставили Росії умову для зняття санкцій

3 Серпня 2020
У Трампа поставили Росії умову для зняття санкцій

Санкції Сполучених Штатів Америки проти Росії будуть зняті тільки тоді, коли вона припинить свою агресію щодо інших країн і стане дружньою до Заходу.

Таку умову скасування обмежень проти країни-агресора озвучив у статті для The Washington Post радник президента США з національної безпеки Роберт О’Браєн. За його словами, нинішній лідер американців Дональд Трамп прагне до цього вперше з часів Рональда Рейгана, але він не пожертвує інтересами своєї країни та її партнерів.

«Як і Рейган, президент Трамп прагне добрих стосунків зі всіма народами, включно з Росією. Але жодна країна, включно з Росією, не повинна сумніватися в прихильності президента до захисту Сполучених Штатів і наших союзників», ‑ підкреслив О’Браєн.

Радник президента США також додав, якщо інформація про зловмисну діяльність росіян щодо американців в Афганістані підтвердиться, то Росія може бути впевнена в тому, що «заплатить ціну, навіть якщо ця ціна ніколи не стане публічною».

«Як і Рейган, президент Трамп шукає інший шлях з Росією, на якому Росія утримується від агресії за кордоном і стає дружнім партнером для США та Європи. У такому світі санкції проти Росії були б зайвими, і торгівля між нашими країнами процвітала б. Росіяни, американці та весь світ виграють від таких відносин», ‑ резюмував Роберт О’Браєн.

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини світу та України