ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У справі військового полігону «Широкий лан» експосадовцю обрали запобіжний захід

4 Серпня 2020
У справі військового полігону «Широкий лан» експосадовцю обрали запобіжний захід

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді застави у розмірі понад 420 тисяч гривень експосадовцю Збройних Сил України, якого підозрюють у завдаванні збитків під час облаштування польового табору «Широкий лан».

«Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду обрав запобіжний захід ексначальнику управління будівництва, реконструкції та капітального ремонту військових об’єктів Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ, якого підозрюють у завдаванні збитків під час облаштування польового табору  «Широкий лан» у вигляді застави в розмірі 420 400 тис. гривень», – йдеться в повідомленні пресслужби суду.

На підозрюваного також покладено процесуальні обов’язки: прибувати за першою вимогою до детектива, прокурора, слідчого судді, суду; не відлучатися із населеного пункту без дозволу; повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт/паспорти для виїзду за кордон; носити електронний засіб контролю.

Строк дії ухвали – до 3 жовтня 2020 року включно.

Стежте за нами в Instagram
Новини