ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Чернівцях відбулася спільна молитва за полеглими захисниками України

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Серпня 2020, 17:32

Сьогодні в Чернівцях у межах паломницької подорожі, організованої мамою полеглого бійця Наталією Дубчак та департаментом військового капеланства УГКЦ, побували рідні та близькі загиблих героїв зі всіх регіонів України. Нині вони здійснюють реабілітаційну подорож святими місцями, тож незабаром відвідають ще Львів, Коломию, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський.

На центральній площі обласного центру відбулася спільна молитва за упокій душ героїв, які віддали свої життя за мир і незалежність. Разом за них молилися скорботні гості та військовослужбовці гарнізону, волонтери та ветерани, а також просто небайдужі буковинці.

Містяни розповідають, що зазвичай дзвін пам’яті лунає не так довго. Та це й не дивно — сьогодні він лунав не лише за полеглими чернівчанами, а й за всіма загиблими за Україну, її волю та територіальну цілісність.

Під час заходів з ушанування пам’яті героїв Чернівецький обласний військовий комісар полковник Віталій Чурай вручив нагороду матері одного із захисників — молодшого сержанта Олександра Боднарюка, який загинув під час оборони ДАП імені Прокоф’єва. Олександр Боднарюк посмертно нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту».

На завершення зустрічі чернівчан з рідними полеглих захисників було розгорнуто синьо-жовтий стяг та покладено квіти до могил Героїв на Алеї Слави.

Фото – Чернівецький обласний військовий комісаріат

Стежте за нами в Instagram