ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

США переносять штаб корпусу Сухопутних військ ближче до російських кордонів

3 Серпня 2020
США переносять штаб корпусу Сухопутних військ ближче до російських кордонів

Як мінімум на тисячу збільшиться кількість американських солдатів
у Польщі. Там же і розташують командування корпусу Сухопутних військ США в Європі (USAREUR), яке нині знаходиться в німецькому місті Вісбаден. Про це повідомив міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак після закінчення переговорів щодо Спільної декларації з поліпшення оборонного співробітництва Польщі та США, інформує Інформаційний спротив. Як наголосив глава Міноборони Маріуш Блащак, досягнення угоди з США – важливий момент для безпеки Польщі.

Маріуш Блащак стверджує, що польська сторона не приймає рішення про те, з яких країн американські війська будуть перекинуті до Польщі. Рішення з цього питання знаходиться в прерогативі США. Тим часом президент Польщі Анджей Дуда написав в Twitter, що залучення до Польщі командної частини 5-го армійського корпусу США «істотно зміцнить наш статус в системі союзної безпеки».
«Мета моєї зустрічі в Білому домі полягала в тому, щоб зберегти американську присутність в Європі. Це вдалося зробити, і командна частина 5-го армійського корпусу США, виведеного з Європи в США, тепер повертається, а її штаб буде в Польщі. Це істотно зміцнює наш статус в союзній системі  союзної  безпеки », – написав польський президент.

 

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України