ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Спецслужби РФ проводять в Україні спецоперації зі створення конфліктів для роз’єднання і поляризації українського суспільства

1 Серпня 2020

Про це повідомляє Interfax-Україна з посиланням на главу Служби зовнішньої розвідки Валерія Кондратюка.

“Ставка робиться на системну дискредитацію української національної ідеї та Західного цивілізаційного вибору, демонстрацію “штучності української ідентичності та держави”. Москва активно маніпулює фактором тимчасово окупованих територій, намагаючись протиставити народ України і “київську владу”, яка нібито зрадила передвиборчі обіцянки щодо довгоочікуваного миру в Донбасі”, – зазначає Кондратюк у своїй статті для інтернет-видання “ZN.UA”, опублікованій в суботу.

Глава Служби зовнішньої розвідки наголошує, що політична мета РФ – це дестабілізувати суспільно-політичне життя в Україні до такого рівня, щоб Кремль зміг порушити питання необхідності “гуманітарної допомоги” і “перекрити кисень Україні “братніми” обіймами”.

“Фактично йдеться про спроби розпалювання на території нашої держави “війни всіх проти всіх” і проведення на цьому тлі політично-диверсійної та/або силової операції зі зміни керівництва держави в середньостроковій перспективі”, – додав він.

Так, Кондратюк наголосив, що “фірмовими інструментами” спецслужби РФ найчастіше стають провокації, використання агентури впливу, терор і політичні вбивства.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини