ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Росія витрачає на утримання «ЛДНР» близько $2 млрд на рік

3 Серпня 2020, 12:23

Російський політтехнолог Вадим Самодуров визнав, що Росія витрачає на утримання «ЛДНР» близько $2 млрд на рік. Це гроші російських платників податків, що йдуть у нікуди.

Самодуров у 2014 році приїхав на Донбас, щоб курувати пресцентром «Новоросія». Про це повідомляє UAZMI з посиланням на інтерв’ю «Новой газеты», у якому він заявив, що донбаська авантюра обернулася для Росії крахом, ганьбою і тупиком.

Окуповані частини Донецької і Луганської областей Самодуров схарактеризував як «малокеровані, погано контрольовані території. З мертвою економікою, з розваленою інфраструктурою».

«Ці території ми повинні утримувати, годувати, забезпечувати, захищати. Ми робимо це майже сім років. І продовжуємо це робити. І змушені будемо це робити ще дуже довго, зважаючи на все. За різними оцінками, щорічно Росія вливає в Донбас від 4 до 6 млрд доларів на рік. 6 млрд це звичайно завищена оцінка. На мій погляд, реалістичні цифри – це близько 150 млрд рублів на рік», – сказав кремлівський політтехнолог.

Він також заявив, що гроші Росія бере з кишень своїх громадян, але вони йдуть у нікуди.

«Навіть якщо допустити, що вони всі витрачаються цільовим чином, а це далеко не так, то це гроші, які ми вливаємо в нічию (вже точно не у свою!) Територію. І це відчутне навантаження на російський бюджет і на наших платників податків, особливо в умовах економічної кризи, спаду і падіння доходів від продажу нафти і газу», – підсумував Самодуров.

Читайте нас у Facebook
Мітки: ,
Новини світу та України