ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Російські попи вирішили нести «руський мир» папуасам

28 Серпня 2020, 13:10

Священний Синод Російської православної церкви розширив сферу її пастирської відповідальності на такі держави, як Східний Тимор і Папуа — Нова Гвінея. На засіданні, яке відбулося 26 серпня, було прийнято рішення включити ці країни в Сінгапурську єпархію азіатського екзархату РПЦ, який був заснований в кінці 2018 року у відповідь на дії Константинополя на Україні, повідомляє Інтерфакс.

Ані Східний Тимор, ані Папуа — Нова Гвінея, де РПЦ планує відтепер розвивати свою бурхливу діяльність, не були об’єктом інтересу православних місіонерів. Проте, після отримання Україною Томасу, російська церква вирішили збільшити свою паству за рахунок папуасів.

Слід зазначити, що Східний Тимор є однією з двох католицьких країн Азії (разом із Філіппінами). Католики тут становлять близько 98% жителів, протестанти — 1%, мусульмани — 1%.

Згідно з переписом 2000 року переважна більшість жителів (а саме 96%) Папуа — Нової Гвінеї також вважають себе прихильниками християнства. Серед зазначених 96% мешканців близько чверті — католики, п’ята частина — лютерани, є також адвентисти, п’ятидесятники і англікани. Водночас часто-густо папуаси поєднують християнську віру з традиційними віруваннями корінних народів.

Раніше в азіатський екзархат РПЦ уже були включені Сінгапур, В’єтнам, Індонезія, Камбоджа, КНДР, Південна Корея, Лаос, Малайзія, М’янма, Таїланд і Філіппіни. Отже, не дивуйтесь, якщо незабаром у цих країнах десантуються російські попи в камуфльованих рясах із надувними храмами.

4
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Сюжет