ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Раніше працював «Роттердам+» у вугіллі, тепер «Амстердам+» у газі – Михайло Саакашвілі

3 Серпня 2020
Раніше працював «Роттердам+» у вугіллі, тепер «Амстердам+» у газі – Михайло Саакашвілі

За його словами, після скасування «Роттердам+» ціни на вугілля та електроенергію для промислових споживачів в Україні зросли. Підходи до ціноутворення на вугілля та природний газ в Україні за принципом імпортного паритету (ціна на хабі в Європі плюс доставка) принципово не відрізняються.

Про це повідомив голова Виконавчого комітету реформ України Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу «Україна 24», інформує РБК-Україна.

«Раніше був «Роттердам+», а нині чудово працює система «Амстердам+», що змінилося? Між Роттердамом і Амстердамом 60 км… Якщо в цьому є різниця», – заявив голова Виконавчого комітету реформ.

За його словами, після скасування дії формули «Роттердам+» з 1 липня 2019 року ціни на вугілля та електроенергію для промислових споживачів в Україні зросли.

«Роттердам+», нам кажуть, що формула працювала, а потім припинила дію, а платимо ми чомусь більше після того, як вона припинила діяти», – додав Михайло Саакашвілі.

Він також вказав на важливість якісної приватизації держактивів, зокрема в енергетичній сфері.

«Державні речі повинні бути терміново приватизовані. І туди залучені інвестиції, тому що це чорні діри для викачування грошей із держави», – зазначив голова Виконавчого комітету реформ.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України