ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пункти психологічної допомоги для військовослужбовців діятимуть під час виконання завдань поза ППД

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Серпня 2020, 12:20

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю Збройних Сил України.

Нещодавно наказом Головнокомандувача Збройних Сил України затверджено відповідне положення, яке унормовує порядок організації роботи пунктів психологічної допомоги у Збройних Силах України.

Зокрема, пункти створюються для психологічного діагностування, кризового консультування та надання психологічної допомоги військовослужбовцям, які пережили психотравмуючі ситуації (події), мають ознаки психологічної втоми, гострої реакції на стрес, емоційне вигорання тощо. Відновлення психологічного стану військовослужбовців, зокрема, передбачається здійснювати з використанням методів психічної саморегуляції та самоконтролю.

Підрозділи психологічної допомоги розгортатимуть поблизу медичних пунктів військових частин. До роботи залучатимуться офіцери-психологи, офіцери морально-психологічного забезпечення, капелани, а також за потреби інші посадові особи-фахівці, які мають навички з надання психологічної допомоги.

В управлінні психологічного забезпечення Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України повідомили, що розгортання та робота пунктів розпочалася.

Читайте нас в Telegram