ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олександра Сирського з Днем Повітряних Сил ЗС України

2 Серпня 2020
Привітання командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олександра Сирського з Днем Повітряних Сил ЗС України

В першу неділю серпня у Збройних Силах України святкується День Повітряних Сил. Ми, піхотинці, пишаємося воїнами-побратимами, які пов’язали своє життя з Повітряними Силами, недарма. Адже особовий склад цього виду ЗСУ вже шість років від початку російсько-української війни демонструє вірність українському народові, мужність та стійкість, самовідданість та героїзм при виконанні завдань зі стримування збройної агресії проти України. Прикриває з повітря важливі об’єкти нашої держави та угруповання українських військ від ударів противника тощо.

У результаті щоденної клопіткої праці, за короткий період після початку війни Повітряним Силам вдалося зробити величезні кроки щодо відновлення льотного вишколу військових льотчиків, а також наростити боєздатність, відновити військову техніку та озброєння, і сьогодні результат їх роботи говорить сам за себе.

У день професійного свята славних воїнів блакитних просторів, низько вклоняємося світлій пам’яті усіх, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність України. В історію увійдуть подвиги льотного складу, який виконував бойові завдання у небі Донбасу, мужність воїнів-авіаторів Повітряних Сил, які прийняли на себе перший удар ворога.

Взірцем виняткової мужності і жертовності стали екіпажі Героїв України Костянтина Могилка та Дмитра Майбороди, кавалера ордена Богдана Хмельницького Олександра Бєлого та інші військовослужбовці Повітряних Сил, котрі віддали свої життя під час виконання бойових завдань. Їхні подвиги назавжди вписані в історію Збройних Сил нашої держави.

Цього святкового дня прийміть найщиріші вітання та слова вдячності. Щиро дякую всім військовослужбовцям та ветеранам цього славного виду за самовіддану службу Україні та високу громадянську позицію.

Зичу вам і членам ваших родин здоров’я, щастя, добробуту, звершення всіх планів  і задумів, успіхів заради зміцнення обороноздатності держави!

Впевнений, що спільними зусиллями ми переможемо ворога і повернемо мир нашому народові.

Слава Україні!

 

Читайте нас у Facebook
Новини