ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання командувача Об’єднаних сил Збройних Сил України з нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил України

2 Серпня 2020, 10:56
Привітання командувача Об’єднаних сил Збройних Сил України з нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил України

Шановні бойові друзі – захисники повітряного простору України!

Від імені Командування об’єднаних сил Збройних Сил України та від себе особисто сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем Повітряних Сил Збройних Сил України!

Ви одними з перших стали на захист нашої Батьківщини у 2014 році, виконуючи бойові завдання з повітряної підтримки наземних військ, розвідки, авіаційного транспортування підрозділів та вантажів, а також евакуації поранених.

Численні приклади офіцерів Повітряних Сил, під час бойових дій на території Донецької та Луганської областей, свідчать про готовність віддати найдорожче — своє життя, заради збереження миру, спокою та життя наших співвітчизників.

Українські військові льотчики є справжнім прикладом героїзму та мужності. Вічна пам’ять екіпажам, які не повернулися з бойового чергування!

Майстерність українських пілотів відома та визнана далеко за межами України. Зразкове виконання транспортних перевезень та завдань миротворчого характеру – далеко не повний перелік звитяг наших військових льотчиків, які заслужили повагу багатьох країн світу.

Висловлюю глибоку вдячність всім військовослужбовцям Повітряних сил Збройних сил України за зразкове виконання військового обов’язку, а ветеранам військової авіації – за відданість справі та вагомий внесок у виховання молодого покоління українських соколів та інженерно-технічного складу.

Хай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від життєвих негараздів і випробувань, даруючи втіху та спокій. Людських радощів, земних гараздів, щастя і злагоди Вам і Вашим рідним.

Слава Україні!

Генерал-лейтенант Сергій НАЄВ

Стежте за нами в Instagram
Новини