ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Pre-Olymp Fest: «COVID — COVID-ом, а молодь треба підіймати»

9 Серпня 2020
Pre-Olymp Fest:  «COVID — COVID-ом, а молодь треба підіймати»

8 серпня у центрі столиці на базі НСК «Олімпійський» відбувся національно-патріотичний захід Pre-Olymp Fest. Його організатором став «Всеукраїнський молодіжний центр» за підтримки Міністерства молоді і спорту України спільно з екологічною організацією Let’s do it Ukraine та DocNoteFilms Productions. «COVID — COVID-ом, а молодь треба підіймати, тому ми проводимо цей захід, дотримуючись усіх умов карантину», — каже його головний організатор Анастасія Тищенко, завідувачка сектору національно-патріотичного виховання державної установи Всеукраїнського Молодіжного центру.

Заходи такого спрямування проводять доволі часто, але в такому форматі — вперше. Через карантин деякі місця не були представлені, але більшість усе ж таки залишилися доступними для ознайомлення. Відвідувачі від 14 до 35 років мали змогу ознайомитися з різними напрямками: починаючи від лицарських боїв і аж до сьогодення — знайомство з комплектацією та порядком збору/розбору макета автомата. Знавці історії України змагалися у своїй ерудованості заради призу — ексклюзивної захисної маски від організаторів Pre-Olymp Fest.

Відвідувачам молодшого віку найбільше припала до душі гра, організована «Асоціацією Гайдів України». «Ми пропонуємо охочим пограти у командну гру «Вежа», адже команда для скаутів — найголовніше. Це не лише весело, а й допомагає проявити лідерські якості, креативність і витривалість», — розповіла одна з членів «Асоціації Гайдів України» Анастасія.

На останок присутні долучилися до перегляду кількох серій першого сезону документального серіалу про ветеранів російсько-української війни під назвою «Крутий заміс». «Ідея створення серіалу виникла ще у 2016 році, коли відкрилася Veterano Pizza і я мав змогу поспілкуватися з деякими ветеранами, які ділилися своїми життєвими історіями. Перший сезон вийшов із 8 серій, а нині вже закінчуються зйомки другого сезону, що матиме 10 серій», — ділиться Сергій Малярчук, продюсер та автор ідеї проєкту «Крутий заміс».

Такі заходи потрібні, адже національно-патріотичне виховання — це про любов до свого краю та розуміння, що ми маємо розвивати себе та свою країну.

Автори: Катерина Щербина, Анна Кравченко, Катерина Заносієнко

9
1
Стежте за нами в Instagram
Армія і суспільство, Публікації