ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Парк бригади імені Лицарів Зимового Походу поповнився новенькими бронеавтомобілями «Новатор»

3 Серпня 2020, 9:30
Парк бригади імені Лицарів Зимового Походу поповнився новенькими бронеавтомобілями «Новатор»

Днями окрема механізована бригада імені Лицарів Зимового Походу отримала броньовані автомобілі «Новатор», виробництва приватної компанії «Українська бронетехніка», повідомила пресслужба бригади.

«На бронеавтомобіль «Новатор» встановлено шини підвищеної прохідності. Якщо колесо буде сильно пошкоджене чи повністю зруйноване, він усе одно зможе рухатися та евакуювати екіпаж на відстань до 50 кілометрів», – зазначили в бригаді.

Бронеавтомобіль обладнано системою пожежогасіння в салоні та в моторному відсіку. Завдяки ультрафіолетовим та інфрачервоним детекторам система виявляє займання за 3 мілісекунди та ліквідує його за 250 мілісекунд.

Всі двері бронеавтомобіля обладнані спеціальними підсиленими ригелями і замками підвищеної надійності та мають можливість відкривання ззовні у екстрених ситуаціях. При вазі у 9 тонн машина досягає швидкості до 120 км\год.

«Новатор» виготовлено зі сталі шведської компанії ARMOX різної твердості та товщини в залежності від зони бронювання і в цілому машина відповідає класу бронювання ПЗСА-4 або ПЗСА-5.

Автомобіль створений на посиленому шасі Ford F-550 і вперше був представлений у 2017 році.

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини, Озброєння та техніка