ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Оздоровниці Міністерства оборони поновили свою роботу

3 Серпня 2020
Оздоровниці Міністерства оборони поновили свою роботу

Минулого тижня АрміяInform на прикладі Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Пуща-Водиця» розповіла про готовність військових оздоровниць в умовах карантинних заходів розпочати свою роботу з надання послуг санаторно-курортного та реабілітаційного лікування. І ось приємна звістка — з початком серпня роботу санаторіїв військового відомства відновлено.

— Для дотримання протиепідемічних заходів прийом відпочивальників буде здійснено із завантаженістю максимум на 50 відсотків від наявного ліжкового фонду, — зазначила в розмові з кореспондентом АрміяInform начальник відділу медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування лікувально-реабілітаційного управління Командування Медичних сил Збройних Сил України підполковник медичної служби Людмила Панченко. — Перевагу в санаторно-курортному лікуванні буде надано військовослужбовцям, які тільки-но повернулися з району проведення операції Об’єднаних сил. Путівки також можуть отримати ветерани військової служби, члени їхніх родин, ветерани війни та інші пільгові категорії громадян.

У всіх санаторно-курортних закладах військового відомства у карантинний період передбачено низку протиепідемічних заходів.

— По-перше, здійснюється щоденний температурний скринінг безконтактним методом усім працівникам оздоровчого закладу, — повідомив начальник санітарно-епідеміологічного управління командування Медичних сил ЗС України підполковник медичної служби Сергій Моргун. — Осіб з ознаками респіраторних захворювань не допускають до виконання обов’язків до клінічного одужання й отримання негативного результату на COVID-19 з використанням експрес-тестів.

За словами Сергія Олександровича, відпочивальників приймають на оздоровлення за наявності засобів індивідуального захисту (респіратори або медичні маски з розрахунку по 2 одиниці на добу, рукавички). Допуск відвідувачів і перебування в приміщенні у місцях спільного користування (поза номером) дозволяється лише в респіраторах або захисних масках, що закривають і ніс, і рот.

— Для максимального обмеження контактів відпочивальників ми рекомендуємо, за можливості, організовувати харчування в номерах або обідніх залах за системою замовлень, — розповів Сергій Моргун. — Якщо в оздоровниці є пляжна зона — рекомендовано розміщувати пляжне обладнання (шезлонги, роздягальні тощо) з дотриманням принципу соціального дистанціювання. Керівництву санаторіїв також надано рекомендації щодо вологого прибирання із застосуванням дезінфекційних засобів місць найбільшого скупчення відвідувачів, а також поверхонь, з якими контактують відвідувачі, у всіх громадських і службових зонах (стійка реєстрації, столи, стільці, ручки дверей, кнопки ліфтів, роздягальні, сходи тощо) кожні 3-4 години та у разі забруднення. Головна мета всіх протиепідемічних заходів — убезпечити відпочивальників від захворювання на COVID-19 та зробити все можливе, аби їхній відпочинок був комфортний і результативний.

9
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Соціальний захист