ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Одеський дельфінарій «Немо» безкоштовно відвідали родини загиблих героїв

4 Серпня 2020
Одеський дельфінарій «Немо» безкоштовно відвідали родини загиблих героїв

Так, представники громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів АТО» організували поїздку родин загиблих воїнів з Миколаївської області до дельфінарію в рамках «Програми реабілітації воїнів АТО за допомогою дельфінотерапії».

– З мережею дельфінаріїв «Немо» ми співпрацюємо з 2015 року. Завдяки яскравим виставам з чорноморськими дельфінами та морськими котиками,  а також цікавим екскурсіям в океанаріумі рідні наших загиблих героїв, а передусім діти, мали чудову нагоду відволіктися від подій сьогодення, на якийсь час забути пережиті проблеми та отримати емоції радості та захвату, – зазначають організатори поїздки.

Усі учасники поїздки вперше мали змогу так близько познайомитися з морськими жителями.

– Ми дуже раді бути причетними до дитячих усмішок та радісних емоцій. У цієї малечі дуже важка доля, вони втратили найцінніше – батьків, які віддали своє життя, захищаючи Україну. Це страшна плата для всієї країни за нашу безпеку та свободу. Але найбільше цю плату відчувають діти. І ми мусимо пам’ятати про це й не залишатися байдужими, – резюмував керівник «Програми реабілітації воїнів АТО за допомогою дельфінотерапії» Андрій Вагапов.

Фото: ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Армія і суспільство, Новини