ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На ремонт буксира «Корець» ВМС України передбачено понад 13 млн гривень

5 Серпня 2020, 13:49
На ремонт буксира «Корець» ВМС України передбачено понад 13 млн гривень

Відповідно до оголошених тендерних процедур на цьому судні мають відремонтувати непрацездатний головний дизельний двигун. Крім того, планується технічне відновлення мастильних охолоджувачів, водоводяних охолоджувачів, регуляторів температури, а також провести інші ремонтні роботи. Вартість робіт становить 13 270 000 гривень.

Нагадаємо, що морський буксир «Корець» разом із двома малими броньованими артилерійськими катерами «Лубни» і «Кременчук» та пошуково-рятувальним судном «Донбас» входить до складу створеного у 2018 році на Азові дивізіону надводних сил ВМС ЗС України. Операційна зона відповідальності цього дивізіону – захист національних інтересів України на приморському напрямку в акваторії Азовського моря.

Екіпаж морського буксира «Корець» діє у складі корабельно-катерного угруповання ВМС ЗС України та Морської охорони Державної прикордонної служби, входить в оперативне підпорядкування до сил та засобів операції Об’єднаних сил.

Попри складну обстановку, яка склалася в Азовському морі, у зв’язку з значним посиленням корабельно-катерного складу країни-агресора Російської Федерації та агресивними провокаційними діями противника, екіпаж судна успішно виконує завдання з охорони морського узбережжя, захисту торговельних портів й інших об’єктів морської інфраструктури в Азовському регіоні.

Під час виходів у море екіпаж відпрацьовує планові заходи бойової підготовки, зокрема тренується вести бій з одиничним надводним кораблем противника із вогневим застосуванням штатного корабельного озброєння по визначених цілях. Крім того, «Корець» у складі корабельно-катерного з’єднання веде постійне спостереження за надводною обстановкою та контролює  цивільне судноплавство в акваторії Азовського моря. Вчиться протидіяти ворожим підводним диверсантам на незахищеному рейді тощо.

Після проведення усіх ремонтних робіт, морський буксир «Корець» повернеться до строю та продовжить виконувати завдання за призначенням.

Фото з мережі Інтернет

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Озброєння та техніка